PRACA NA START W GENPACT

Jesteś młody, utalentowany i tyle wspaniałych rzeczy czeka na Ciebie. Jeśli szukasz pierwszej pracy lub chcesz zdobyć doświadczenie i wiedzę, dołącz do Genpact! Odkryj tutaj dynamiczne i wielokulturowe środowisko, w którym będziesz budować nowe umiejętności i nauczysz się przydatnych rzeczy, które pomogą Ci w dalszej karierze.

Zobowiązania

Czy jesteś entuzjastą, jeśli chodzi o uczenie się nowych rzeczy? W Genpact zbudujesz swoją wiedzę w obszarze zobowiązań poprzez pracę z fakturami i płatnościami, zarządzanie przepływem faktur i rozwiązywanie problemów.

Języki

czytaj więcej

Należności

Czy jesteś entuzjastą, jeśli chodzi o uczenie się nowych rzeczy? W Genpact zbudujesz swoją wiedzę w obszarze należności poprzez analizę płatnosci w celu wyjaśnienia otwartych faktur klienta.

Języki

czytaj więcej

Księga główna

Czy jesteś entuzjastą, jeśli chodzi o uczenie się nowych rzeczy? W Genpact zbudujesz swoją wiedzę w obszarze księgi głównej poprzez miesięczne i roczne zamknięcia ksiąg rachunkowych oraz raportowanie - wszystko na szczeblu międzynarodowym.

Języki

czytaj więcej

IT Support

Czy jesteś entuzjastą, jeśli chodzi o uczenie się nowych rzeczy? W Genpact zbudujesz swoją wiedzę w obszarze IT Support poprzez udzielanie pomocy klientom w sprawach związanych z IT z wykorzystaniem wirtualnych narzędzi: telefon, czat, email czy platforma.

Języki

czytaj więcej

Zamówienia

Czy jesteś entuzjastą, jeśli chodzi o uczenie się nowych rzeczy? W Genpact zbudujesz swoją wiedzę w dziedzinie zarządzania zamówieniami. Będziesz współpracować bezpośrednio z klientem nad tym, aby produkty i usługi Twojego klienta dotarły do odbiorców końcowych.

Języki

czytaj więcej

Zakupy

Czy jesteś entuzjastą, jeśli chodzi o uczenie się nowych rzeczy? W Genpact zbudujesz swoją wiedzę w dziedzinie zakupów, będziesz kluczową osobą pomiędzy klientami a dostawcami. Będziesz odpowiedzialny na nadzór procesu realizacji dostaw.

Języki

czytaj więcej

Gateway

Czy jesteś entuzjastą, jeśli chodzi o uczenie się nowych rzeczy? Dołącz do Genpact Trainee Program, aby rozwinąć swoje możliwości.

Języki

czytaj więcej