WSZYSTKO O GENPACT W EUROPIE


Film prezentujący Genpact w Europie. Znajdziesz tu wszystko o naszych oddziałach, z których dostarczamy usługi w różnym zakresie i dla różnych branż w których działają nasi klienci  na całym świecie. Poznaj jaki wpływ ma Genpact.

Dostarczamy nasze usługi z 11 oddziałów w 8 krajach w Europie mając największy zasięg  na kontynencie. Mamy ponad 2000 pracowników i ponad 40 klientów w samym Bukareszcie, ponad 700 pracowników i 14 klientów w Cluj-Napoca , ponad 700 pracowników w 3 oddziałach Polsce, oraz pracowników w Holandii i Czechach. Co zbliża się do liczby 4000 pracowników, która ciągle wzrasta. Dostarczamy usługi w  35 krajach i mówimy w ponad 20 językach.
Obsługujemy ponad 50 klientów pochodzących z co najmniej 10 branż (usługi, telekomunikacja, hi-tech, opieka zdrowotna, produkcja, motoryzacja i wiele innych). Jesteśmy dumni z zadowolenia naszych klientów, który postrzegają nas jako partnera. Zbieramy pozytywne informacje zwrotne od klientów na temat zarządzania procesami oraz zaangażowania naszych pracowników, którzy wykazują troskę o biznes. Dzieje się tak, bo zapewniamy naszym pracownikom wysokiej jakości treningi. Posiadamy wyszkolonych pracowników z Lean Six Sigma, co jest wartością dodaną dla każdego naszego klienta w obszarze operacyjnym.
Prowadząc nasz biznes stawiamy na przedsiębiorczość, mądre decyzje i nowoczesną technologię, by potwierdzić naszą wiarygodność. Staramy się wprowadzać innowacje w sposób ciągły i spójny. Nasza obietnica to ciągła inwestycja w ludzi, umożliwienie naszym klientom podejmowania trafnych decyzji, poprzez nasze spostrzeżenia. Chcemy być liderem w zarządzaniu procesami biznesowymi i technologicznymi.

Dodaj komentarz

Ostatnie artykuły

Przedstawiamy nasz proces rekrutacji, aby pomóc Wam w przygotowaniach i złożeniu najlepszej aplikacji. Dowiedz się więcej

Europejskie Centrum Kształcenia jest miejscem gdzie relizujemy naszą obietnicę “Learn. Grow. Succeed.” Jest to obietnica złożona naszym pracownikom, którą realizujemy każdego dnia. Dowiedz się więcej

Ostatnie komentarze