NASZE EUROPEJSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA

Europejskie Centrum Kształcenia jest miejscem gdzie relizujemy naszą obietnicę Learn. Grow. Succeed.” Jest to obietnica złożona naszym pracownikom, którą realizujemy każdego dnia.

Obiekt posiadający 600 metrów kwadratowych, który może pomieścić 180 uczestników jest przeznaczony do nauki i rozwoju. Naszym celem jest ciągły rozwój pracowników w sposób niekonwencjonalny i elastyczny. W nowoczesnym środowisku uczestnicy aktywnie uczą się poprzez wymianę najlepszych praktyk oraz za pomocą mentoringu od osób bardziej doświadczonych. Nasze centrum znajduje się w Bukareszcie i przyciąga talenty z całej europy: Polski, Holandii, Czech oraz Wielkiej Brytanii.

Inne rodzaje nauki

Jedym z programów jest program GATEWAY dedykowany dla osób które niedawno skończyły studia. Jest to 4 - 6 tygodniowy intensywny kurs, który umożliwia podniesienie kwalifikacji językowych oraz uczestnictwo w dodatkowych szkoleniach, przygotowujących do specyfiki pracy.

Kolejna możliwość to program WAVE, mający na celu rozwój młodych menedżerów. Przez 18 miesięcy intensywnych szkoleń,  uczestnicy mają okazję rozwijać się nie tylko w teorii, ale i w praktyce.  

Każdy może skopiować nasz model biznesowy, wynająć budynek i próbować nas naśladować . Ale nie każdy potrafi koształcić liderów. Tym się wyróżniamy. Każdego dnia, każdy pracownik  może być częścią zespołu na całym świecie. Tutaj kompetencje menedżerskie stają się kluczowe do pracy w wirtualnym środowisku.”, stwierdza Crina Ilie - Hiring, Learning & Development Leader, Genpact Europe.

Stworzyliśmy Europejskie Centrum Kształcenia, aby umożliwić elastyczny proces szkoleniowy. Są tam dwa duże pomieszczenia, które moga być dostosowane do potrzeb szkoleniowych dzięki mobilnym ścianom, które zarazem moga posłużyć jako białe tablice, a krzesła staja się stołami do pisania. Nie ma tam komputerów, więc nauka jest wspólnym doświadczeniem poprzez rozmowy, odkrywanie, mentoring, coaching przy użyciu wizualnych pomocy. Trener nie jest już tylko nauczycielem - staje się moderatorem nauki.

W takim środowisku uczestnik staje się swoim wlasnym menedżerem swojego rozwoju osobistego. Wszytskie pozostałe elementy są niezbędne do wsparcia procesu nauczania.

Genpact ma na celu zapewnienie innej perspektywy od tradycyjnego uczenia się, poprzez wpieranie współpracy między kolegami, połączenia środowiska biznesowego, szybkiej reakcji na zmianę oraz kreatywności. Cała ta metoda nauczania składa się na koncepcję “Learn. Grow. Succeed.”

Dodaj komentarz

Ostatnie artykuły

Przedstawiamy nasz proces rekrutacji, aby pomóc Wam w przygotowaniach i złożeniu najlepszej aplikacji. Dowiedz się więcej

Europejskie Centrum Kształcenia jest miejscem gdzie relizujemy naszą obietnicę “Learn. Grow. Succeed.” Jest to obietnica złożona naszym pracownikom, którą realizujemy każdego dnia. Dowiedz się więcej

Ostatnie komentarze